Potřebujete zajistit prostory, ale jen dočasně? Pronajměte si kontejner

Každý den řeší mnoho lidí stejný problém, potřebují dočasně zajistit prostory. Důvodů je k tomu celá řada, může jít o sezónní provozovnu, prostory pro ubytování dělníků na stavbě nebo třeba o náhradu za prostory, které se aktuálně staví nebo rekonstruují. Pro tyto účely lze nejlépe využít pronájem kontejnerů, který vám zajistí prostory podle vašich potřeb na libovolně dlouhou dobu. Dočasný pronájem kontejnerů je stále žádanější a poskytne vám ho společnost ALFA Container rent s.r.o.

Jaké možnosti se vám nabízí?

Společnost nabízí přes 900 kusů kontejnerů. Pokud máte zájem o jakékoliv prostory, stačí společnost kontaktovat a sdělit jí své požadavky. Ona vám na jejich základě připraví vhodné prostory, které budou mít potřebnou velikost i vybavení. Kontejnery následně dopraví na místo, kde je nainstaluje a připraví k okamžitému použití. Budou disponovat elektroinstalací, topením, osvětlením, zásuvkami a vypínači. Lze zajistit i jednotky připravené k obývání, které budou disponovat sanitárním vybavením, rozvody vody a odpady. Kontejnery mají tu skvělou vlastnost, že jsou modulární, lze je tedy spojovat, rozšiřovat a dokonce i vrstvit na sebe, takže vám z nich může vzniknout i dvojpodlažní budova. Může tak vzniknout snadno šatna, vrátnice, ale i celá administrativní budova. Nejde jen o pronájem, ale budete k němu mít kompletní servis. Je jen na vás, na jak dlouho si kontejnery pronajmete.

Kromě kontejnerů si můžete u společnosti zajistit také pronájem oplocení a pronájem mobilních toalet. Tyto dvě služby obzvláště oceníte na stavbách, kde vám vzniknou snadno přístupné toalety a díky plotu se zamezí vniknutí nežádoucích osob. Stejně tak tyto služby najdou skvělé uplatnění na jakýchkoliv společenských akcích. Jelikož je pronájem výhodný, příliš vás finančně nezatíží a stane se pro vás řešením, které můžete využívat kdykoliv. Pokud máte o pronájem zájem nebo se chcete dozvědět více informací, navštivte webové stránky společnosti Alfacontainer.cz.