Užívej si turnaje s OKTAGON MMA

Cílem naší organizace OKTAGON MMA je ukázat lidem krásu MMA a bojových sportů. Snažíme se vést mladé lidi ke sportu a podporovat všechny, kteří to potřebují. Chceme ukázat veřejnosti, že MMA je hlavně o řádu, vytrvalosti, vůli a chuti zvítězit. Na druhé straně je v tomto sportu nutné být pokorným a umět přijmout porážku. Naše organizace funguje od roku 2016 a jsme pyšní na to, co jsme za tu dobu již dokázali. Stojíme totiž u zrodu nových projektů nejrychleji rostoucí MMA organizace v Evropě.

Vše na jednom místě

Naše stránky nabízí všechno, co si fanoušek MMA může přát. Najdeš u nás přehled nadcházejících turnajů, ze stránek se dostaneš na prodej vstupenek, v OKTAGON žebříčcích se dozvíš, kolik váží a měří zápasníci, a také to, jak si aktuálně vedou. Můžeš si zde také zakoupit živý přenos turnaje. Získáš tak bezmála 6 hodin skvělé zábavy s MMA ve Full HD kvalitě. Stačí se jen jednoduše zaregistrovat na našem webu a do pár vteřin máš nákup hotový z pohodlí domova. Pokud chceš u sledování zápasů vypadat stylově, v záložce „Merch“ se dostaneš do e-shopu, kde si můžeš koupit třeba zápasnický dres nebo OKTAGON mikinu.

Naše projekty

Organizace OKTAGON MMA se řídí heslem „V každém z nás je bojovník“. Jeden z našich projektů nese stejný název. Podstatou projektu je myšlenka, že každý z nás ve svém životě s něčím bojuje. Některým z nás osud přinesl větší nepřízeň než ostatním, a právě takovým lidem se snažíme pomoci. Podporujeme mnohé charitativní sbírky, do kterých jsme již zapojili známé osobnosti ze showbyznysu i některé hvězdy OKTAGON turnajů. Naším dalším projektem je „Cesta za snom“. Jedná se o dokument slovenské zápasnice Lucie Szabové, díky němuž zblízka nahlédnete do jejího osobního života. Na našich stránkách naleznete ještě mnoho dalších projektů, které stojí za to vidět.