V Praze jsou vegetariáni ve svém živlu, kde se mohou dobře najíst?

Mnoho vegetariánů si připravuje všechna jídla svépomocí a důvodem je často nedostatek bezmasých restaurací v jejich okolí. Pokud jste z Prahy, tak vás tento problém trápit nemusí, protože je zde možností mnohem více. Kde se ale nachází nějaká opravdu kvalitní vegetariánská restaurace Praha? Pokud nemáte tyto podniky dobře zmapované, máme pro vás tip, ze kterého zajisté budete velmi nadšení a sice bistro Green Table.

Vyrazte na snídaně a obědy do Green Table

Vegetariánská restaurace Praha s názvem Green Table se nachází na adrese Na Florenci 15. Jakmile ji navštívíte, okamžitě vás upoutá příjemné prostředí a přátelská atmosféra. Chodit sem můžete na snídaně i na obědy. Každý pokrm je zde uměleckým dílem, které potěší všechny vaše smysly. Jde o ryze zdravou kuchyni vhodnou pro každého, kdo vyznává zdravý životní styl.

Tato vegetariánská restaurace Praha se soustředí v každém svém pokrmu na sezónní a čerstvé suroviny. Vždy tedy máte jistotu, že konzumujete jen to nejlepší pro vaše tělo. O pokrmy se tu stará šéfkuchařka Miluše Mako i se svým týmem.

Bylinky použité v pokrmech jsou pěstované v hydroponické farmě přímo v bistru a k zalévání se tu používá vyčištěná voda z kuchyně. Snídaně jsou velmi lahodné, u oběda si můžete dát polévku a poté si vybrat z nabídky hlavních jídel. Abyste mohli shlédnout nabídku menu, nemusíte chodit až do restaurace, nabídku na celý týden naleznete přímo na webových stránkách bistra Greentable.cz. Kromě jídla sem můžete vyrazit třeba i na dezert nebo na nápoje, k dispozici jsou vám alkoholické i nealkoholické. Jakmile zde jednou pokrmy ochutnáte, vždy se sem budete chtít vracet. Pokud si někdo myslí, že je vegetariánská strava chudá nebo není dobrá, po návštěvě bistra Green Table zajisté změní názor.